fantasticky odvedeny kurz, lepsi som si ani nemohla vybrat

Ahoj Sasi,
Veľmi pekne ďakujeme za materiály no najmä za fantasticky odvedený kurz. Nemám to síce s čím a kým porovnať lebo na inom som nikdy nebola 😀 no tak nejako cítim, že lepši som si snáď ani nemohla vybrať. Súladila som v podstate so všetkým čo si hovorila, informácie od teba boli fundované, podporené veľkým množstvom skúseností a zároveň podané nenásilne – formou slobodne si vyber čo ti vyhovuje.
Mám celkom pragmatického mužíka, ktorý rešpektuje doktorov a o to viac som bola šťastná keď mi po kurze pozrel do očí a poďakoval, že som nás k tebe zobrala. Ocenil všetky tie skvelé informácie, rozhľad, iný pohľad na vec a spôsob akým boli podané.
Deň na to sa rozprával s tehotnou kolegyňou a kolegom, ktorý už má dieťa a povedal mi, že pri tom rozhovore si uvedomil, aky majú obmedzený pohľad na vec a že sa dá na mnoho vecí pozrieť aj z iného uhla nie len z toho, čo nám povie doktor.
Opora môjho muža v tomto období je pre mňa neskutočne dôležitá a tým, že sme boli na tvojom kurze sme sa ešte viac zblížili a ja som sa utvrdila, že to spolu všetko zvládneme lebo bude pri mne a budeme ťahať za jeden povraz ako sa hovorí :).
No trošku som sa rozpísala, ale musela som :D.
Takže ešte raz veľká vďaka. Neviem či sa ešte kvôli aktuálnej situácii vidíme na jóge, no v každom prípade Ti rada napíšem ako to „dopadlo“ ;).
Pekný dník.
Táňa