Gravidjoga

Gravidjoga

Hľadáš cvičenie pre tehotné? Chceš si počas tehotenstva posilniť, natiahnuť a zároveň uvoľniť celé telo? Príď vyskúšať hodinu gravidjogy a naučíš sa, ako posilniť a zrelaxovať telo aj myseľ. Spoznáš takisto ďalšie podobne naladené nastávajúce mamičky z tvojho okolia a spoločne sa naučíte odbúrať si počas cvičenia každodenný stres a naladiť sa na pôrod a na bábätko.

 

Čo je gravidjoga

Gravidjoga je tehotenské cvičenie, v každom ohľade prispôsobené prevedením, pozíciami aj priebehom potrebám tehotnej ženy. Je vhodná pre všetky tehotné – začiatočníčky aj pokročilé, po 14 týždni tehotenstva, v ktorejkoľvek fáze druhého či tretieho trimestra až do pôrodu.

Na cvičenie je potrebné priniesť si vytlačený dotazník (obdržíte mailom) a pohodlné oblečenie.

 

Ako hodina gravidjogy prebieha

Hodina gravidjogy so mnou je priestor, kde sa naladíš nielen na bábätko, no najmä na vlastné telo, dych a aj sama na seba.

Každá hodina je trošku iná a jedinečná – no všetky majú spoločnú postupnosť – na začiatku je priestor pre tehotenské a rodičovské otázky a zdieľanie, kde predebatíme čo ťa zaujíma, trápi alebo v čo v sebe riešiš vzhľadom k tehotenstvu a pôrodu.

Následne prejdeme rôzne pozície, dychové cvičenia, či posilníme panvové dno a na záver si doprajeme relaxáciu v ľahu, kde môžeš nachvíľu úplne vypnúť a dovoliť si úplne sa uvoľniť.

Hodiny so mnou ste mohli zažiť v bratislavskej Dúbravke, v Ružinove, v Petržalke a v Malackách.

Bez prestávky som s vami cvičíla od roku 2013 do 2022, videla som odchádzať a vracať sa spokojné ženy a veľmi ma to napĺňalo – momentálne však mám dlhodobú pauzu a odporúčam kontaktovať kolegyne – napr. v starom meste alebo online.

 

Kde a kedy cvičíme?

Informácie o termínoch si pozrite v sekcii Aktuálne termíny

Miesta

  • Atelier Surya od r. 2017
  • Bwell Malacky od r. 2017
  • Hot Yoga Centrum, Bratislava od r. 2016
  • Alma centrum, Bratislava (od r. 2012-2017)
  • Hypnopôrod Slovakia
  • Bratislava Riverpark danceschool (zastupovanie december – február 2014, január – február 2015)
  • Bratislava Centrum Radosť (zastupovanie december – február 2014, január – február 2015)
  • Stupava Happy Stupava (2013)

 

Darčekové poukazy:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *