Contact
Sú len dva trvalé odkazy, ktoré môžeme dať našim deťom – jedným sú korene, druhým krídla. Hodding S. Carter

nedeľa, 05 máj 2013 15:23

Gravidjoga v Bratislave a v Malackách Vybrané

Napísal 
Ohodnoťte článok
(0 hlasov)

Chcete si počas tehotenstva posilniť, natiahnuť a zároveň uvoľniť celé telo? Prídťe vyskúšať hodinu gravidjogy a naučíte sa, ako posilniť a zrelaxovať telo aj myseľ. Spoznáte takisto ďaľšie nastávajúce mamičky z vášho okolia a spoločne sa naučíte odbúrať si počas cvičenia každodenný stres a naladiť sa na vaše bábätko.

 

Cvičenie gravidjogy sa odporúča od 14-15 týždňa tehotenstva, no pokiaľ máte skúsenosť s jogou/aktívne ste športovali pred tehotenstvom - možné aj skôr. Na cvičenie je potrebné priniesť si vytlačený dotazník (obdržíte mailom) a pohodlné oblečenie.

V prípade zájmu, píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo volajte 0905 920 048. 

Teším sa na vás.

 

Gravidjoga Bratislava Dúbravka - 1x týždenne v Alma centre (18:15 a 19:30)

Gravidjoga Ružinov - piatok 16:45 HYC

 

Malacky 1x týždenne v Inkubátore 17:00

 

 

Popôrodná regeneračná joga - 1x týždenne v Alma centre

 

 

Viac na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo volajte 0905 920 048

 

Príprava na pekný pôrod, jednoduché dojčenie a šestonedelie

pravidelne v Malackách, Bratislave a Senci

Prečítaný 2317 krát Naposledy upravený v utorok, 20 september 2016 10:19
Alexandra Somorovská

Som laktačná poradkyňa, lektorka gravidjogy, mama skoro 3-ročného syna - praktizujúca a propagujúca vzťahové rodičovstvo, rešpektujúcu výchovu a všetko možné okolo toho. Pôvodne dlhé roky zamestnaná na nižsích vedúcich pozíciách, vyštudovala som prekladateľstvo, tlmočníctvo a politológiu, momentálne s víziou matky na plný úväzok a pomocnej ruky druhým ženám.

Webstránka: www.cestarodica.sk
Viac v tejto kategórii: Ponuka seminárov »

Prihláste sa k odberu noviniek

Facebook