Contact
Sú len dva trvalé odkazy, ktoré môžeme dať našim deťom – jedným sú korene, druhým krídla. Hodding S. Carter

utorok, 11 jún 2013 12:07

Šatka Hoppediz - pevná Vybrané

Napísal 
Ohodnoťte článok
(0 hlasov)

Babyšatky Hoppediz

Šatky na nosenie detí Hoppediz sú vyrobené v Nemecku a sú známe svojou vysokou kvalitou. Vyrábajú sa zo 100% bavlny, sú tkané keprovou väzbou, čo im zabezpečuje vysokú kvalitu a dlhú trvácnosť. Babyšatky Hoppediz sú pravidelne kontrolované, obsahujú zdravotne nezávadné farbivá. Neobsahujú ťažké kovy. Sú príjemné na dotyk, dostatočne pružné a pevné.


Šatky majú označený stred, takže pri viazaní ho ľahko nájdete. Okraje šatiek sú rôznofarebné, čím pomáhajú kontrolovať správnosť a symetrickosť úväzu. Okraje šatiek sú dvojmo šité, šatka sa nevyťahá a pohodlne sa nosí.

Babyšatky Hoppediz majú na jednom konci malé vrecko na drobnosti - kľúče, plienku, hygienické vreckovky. Vrecko sa uzatvára na suchý zips.

Krížové tkanie, ktoré je použité dáva baby šatke HOPPEDIZ výbornú pružnosť v oboch diagonálnych(uhlopriečnych) smeroch. Táto vlastnosť umožňuje baby šatke optimálne sa prispôsobiť telu dieťaťa aj nosiča a zároveň podporiť chrbát dieťaťa. Šatka nestráca pružnosť ani keď dlhšie nosíte ťažšie dieťa.

Použité je vysoko kvalitné vlákno v osnove tkaniny aj vo výplete tkaniny. Vďaka vysoko kvalitným, nezávadným farbivám bez obsahu ťažkých kovov, ktoré používame je naša baby šatka HOPPEDIZ veľmi šetrná k pokožke. Prírodné vlákna sú farbené pred tkaním (tento proces je známy ako farbenie vláken). Tento proces znamená, že farba vláken je neobyčajne trvanlivá. Vďaka tomu farby baby šatky HOPPEDIZ vyzerajú stále ako nové aj po mnohých praniach (samozrejme len v prípade, že použijete prášok na pranie bez bielidiel). Vlákna, nie sú bielené a ani chemicky upravované, a tiež sú úplne bez dodatočného chemického ošetrenia.

Baby šatka HOPPEDIZ nie je po utkaní praná. Pranie šatky bezprostredne po utkaní nie je potrebné, je drahé a jeho následkom je nevyhnutné znečistenie životného prostredia mydlovými splaškami. HOPPEDIZ babyšatky sú preto pred prvým praním nepatrne dlhšie ako je uvádzané a až po prvom praní majú uvádzanú dĺžku. Šatky na nosenie detí HOPPEDIZ je možné prať do 60 °C (teplota 30°C alebo 40°C je však tiež dostatočná) a je možné ich sušiť v sušičke. Znamená to, že príjemné zmäknú aj bez použitia aviváže a zmäkčovačov.

Baby šatka HOPPEDIZ je na koncoch paralelne šikmo zastrihnutá čo uľahčuje viazanie šatky, pretože jej konce nie sú príliš hrubé. Všetky baby šatky HOPPEDIZ sú dodávané s dobre ilustrovanými a zrozumiteľnými návodmi. Toto umožňuje rodičom, ktorý nemajú možnosť zúčastniť sa kurzu, ľahko si osvojiť metódy viazania a výhody nosenia.

 

Šírka šatky je 70 cm. Dĺžka 4,6 m je postačujúca pre rodičov s výškou 1,75 m (do hmotnosti cca 75 kg). Aj vyšší muž však môže s takouto šatkou nosiť vo vybraných úväzoch, pri ktorých nie je potrebná dlhá šatka. 

 

skladom:

Kairo - béžová 4,6m

Delhi - oranžovo-červená 4,6m a 5,4m

Montreal - modro-šedá 4,6m

Timbukutu -  rôznofarebné prúžky 4,6m

Lima - limetkovo zelená 4,6m

Miami - ružová 4,6m

Antigua - tyrkysová s farebnými prúžkami 4,6m

Wien - hnedá s farebými prúžkami 4,6m

 

 

cena:

4,6m - 59e

5,4m - 69e

 

 

Prečítaný 6324 krát Naposledy upravený v utorok, 11 jún 2013 14:46
Alexandra Somorovská

Som laktačná poradkyňa, lektorka gravidjogy, mama skoro 3-ročného syna - praktizujúca a propagujúca vzťahové rodičovstvo, rešpektujúcu výchovu a všetko možné okolo toho. Pôvodne dlhé roky zamestnaná na nižsích vedúcich pozíciách, vyštudovala som prekladateľstvo, tlmočníctvo a politológiu, momentálne s víziou matky na plný úväzok a pomocnej ruky druhým ženám.

Webstránka: www.cestarodica.sk
Viac v tejto kategórii: Šatka Hoppediz - elastická »
€59.00
vzor 
Quantity:

Prihláste sa k odberu noviniek

Facebook